Kontakt:  

Dane:  

ul. Rybnicka 31

44-193 Knurów, 

Siedziba:  

ul. Portowa 24 G

44-100 Gliwice 

Mapa dojazdu

Kontakt mailowy

Formularz Kontaktowy

prawa autorskie Tor-Lok Sp. z o.o.       Gliwice 2018

Design:  Media Label (Move - You)

  1. pl
  2. en

Tor - Lok

NAPRAWY TABORU KOLEJOWEGO

W NAJWYŻSZYM STANDARDZIE

NASZE USŁUGI

naprawy powypadkowe lokomotyw elektrycznych i spalinowych,

 

przeglądy P1-P5 lokomotyw elektrycznych i spalinowych

naprawy bieżące lokomotyw elektrycznych i spalinowych,

naprawy awaryjne lokomotyw elektrycznych i spalinowych,

doradztwo techniczne w zakresie likwidacji szkód  realizowane jest wspólnie z naszym sprawdzonym partnerem firmą Lotus Group

odbiory komisaryczne taboru kolejowego

Twój e-mail:
Telefon kontaktowy
Rodzaj usługi
Treść wiadomości:
Potwierdzam, że zapozanłem się z:
Polityką prywatności
Wymogami RODO
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Podstawowym zakresem usług jest naprawa okresowa lokomotyw spalinowych produkcji rosyjskiej w szczególności typu TE109. Lokomotywy te wykonane w wersjach BR231, BR232, 233 eksploatowanych i operatorów kolei Niemieckich (DB) oraz serii 007 eksploatowanych przez narodowego operatora kolejowego Bułgarii (BDŻ).

 

Naprawy tych lokomotyw stanową 80% zlecanych zakresów i są wykonywane w zakresie P5. Jednak bazując na wieloletnim doświadczeniu naszej kadry nie zamykamy się na tym konkretnym typie lokomotyw. Przykładem tego jest wykonywanie napraw P4 oraz awaryjnych lokomotyw innych typów zarówno elektrycznych jak i spalinowych.

 

Bogate wyposażenie oraz lokalizacja (bezpośrednio przy torach stacji Gliwice Port) oraz szeroka gama firm współpracujących w różnych zakresach pozwala na kompleksowe wykonanie pełnego zakresu wszelkich napraw.


 

W chwili obecnej trwają prace doposażeniowe stanowiska diagnostycznego agregatu prądotwórczego lokomotyw spalinowych (opornik wodny) aby rozszerzyć zakres usług wykonywanie badań wszelkiego typu lokomotyw spalinowych.

Stałe rozszerzanie parku maszynowego i wyposażenia pozwala nam na stałe podnoszenie jakości naszych usług i uniezależnienie od podwykonawców.

W chwili obecnej firma Nasza złożyła wszelkie dokumenty aby otrzymać certyfikat ECM dla podmiotu odpowiedzialnego za utrzymanie lokomotyw.
  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en